Ogólnopolski Konkurs Biblijny dla Ministrantów i Lektorów (informacja)

2 marca 2020 r., fot: www.przemyska.pl

Ogólnopolski Konkurs Biblijny dla Ministrantów i Lektorów (informacja)

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Włocławskiej informuje, że kolejne etapy (rejonowy i diecezjalny), Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego dla Ministrantów i Lektorów,  organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl  i  zielonogórsko-gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne, odbędzie się w Kole, w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, w sobotę 7 marca o godz. 10.00

W Konkursie udział biorą zwycięzcy etapów dekanalnych, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego i zostali zgłoszeni duszpasterzom rejonowym. Następnie odbędą się eliminacje diecezjalne i zostaną wyłonieni indywidualni zwycięzcy, którzy będą reprezentować Diecezję w finale ogólnopolskim w seminarium duchownym w Paradyżu, w dniach 29-30 maja 2020 r.

Zgodnie w wcześniejszymi zapowiedziami, obowiązującym materiałem jest Księga Jozuego oraz Dzieje Apostolskie wraz ze wstępami i przypisami (Biblia Tysiąclecia, wyd. V).

Ks. Robert Dynakowski
diecezjalny duszpasterz LSO