Zmarł ks. Sławomir Walczak, proboszcz parafii Ochle (AKTUALIZACJA)

17 listopada 2020 r.

Zmarł ks. Sławomir Walczak, proboszcz parafii Ochle (AKTUALIZACJA)

W dniu dzisiejszym w wieku 49 lat zmarł proboszcz parafii Ochle ks. Sławomir Walczak.  Był zarażony koronawirusem. W kapłaństwie przeżył 24 lata.

Uroczystości pogrzebowe będą miały następujący przebieg:
W piątek (20 listopada) o godz. 15.00, w kościele parafialnym w Ochlach, sprawowana będzie Msza św. żałobna, poprzedzona modlitwą różańcową (o godz. 14.30).
W sobotę (21 listopada) o godz. 9.30, w kościele parafialnym w Lubrańcu, sprawowana będzie Msza św. pogrzebowa, poprzedzona modlitwą różańcową (godz. 9.00). Po Eucharystii zmarły kapłan spocznie na miejscowym cmentarzu w rodzinnym grobowcu.

Ze względu na stan epidemii, uroczystości żałobne odbędą się z zachowaniem obowiązujących limitów udziału osób w zgromadzeniach liturgicznych w kościołach i pogrzebach na cmentarzu.
Z uwagi na niewielkie rozmiary kościoła w Ochlach, zachęcamy Księży do udziału w uroczystościach pogrzebowych w Lubrańcu, również z zachowaniem odpowiedniej liczby uczestników liturgii.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie