Kurs przygotowawczy dla kandydatów na nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. (zapowiedź)

24 kwietnia 2024 r.

W dniu 11 maja 2024 roku (sobota) w Wyższym Seminarium Duchownym we Włocławku rozpocznie się kurs przygotowawczy dla kandydatów na nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej prowadzony przez ks. inf. prof. Krzysztofa Koneckiego.

Spotkania rozpoczynają się o godz.  8.30 w następujących terminach:

11  maja 2024 roku – WSD

18  maja 2024 roku – ZSK im. Ks. J. Długosza ul. Wojska Polskiego

25 maja w katedrze biskup włocławski Krzysztof Wętkowski dokona uroczystego ustanowienia kandydatów nadzwyczajnymi szafarzami Komunii Świętej.

W związku z powyższym uprzejmie proszę o poinformowanie kandydatów
o czasie i miejscu ich formacji.

Kandydaci proszeni są o zabranie ze sobą dowodu tożsamości i materiałów do przygotowania notatek.

Całkowity koszt związany z organizacją kursu wynosi  350,00 zł. (Cena zawiera posiłki przez trzy dni + legitymacja + koszty organizacyjne). Proszę aby w/w koszty poniosła parafia.

W przypadku jakichkolwiek pytań uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 518 014 513.

ks. Dariusz Fabisiak
diecezjalny duszpasterz nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej