Tuliszków: paczki dla Domu Samotnej Matki w Ciechocinku

22 grudnia 2021 r., Marta Piątkowska

Tuliszków: paczki dla Domu Samotnej Matki w Ciechocinku

Zbliżający się czas świąt Bożego narodzenia to okazja do przesyłania życzeń i obdarowywania się prezentami. W środę, 22 grudnia, ks. prałat Stanisław Nowak przekazał do Domu Samotnej Matki w Ciechocinku 89 paczek przygotowanych przez wiernych parafii św. Wita w Tuliszkowie.

Paczki zostały przygotowane w ramach adwentowej akcji: “Paczuszka dla Maluszka”, zorganizowanej przez Fundację Małych Stópek.

Zbiórka środków higienicznych dla matki i dziecka, pieluch oraz innych produktów przydatnych w pielęgnacji niemowląt trwała od 28 listopada. Parafianie przygotowywali świąteczne paczki i zostawiali je pod choinką znajdującą się w kaplicy Matki Bożej w parafialnej świątyni.

Otwartość serc i gotowość do niesienia pomocy najmniejszym, bezbronnym i najbardziej potrzebującym daje nadzieję i ogrzewa serca ciepłem miłości.